bitwa o Atlantyk (II wojna światowa) filmy wojenne
bitwa o Atlantyk (II wojna światowa) filmy wojenne

bitwa o Atlantyk 3 września 1939

World War II


więcej o bitwa o Atlantyk na https:

filmy wojenne o bitwa o Atlantyk

Akcja na Północnym Atlantyku 1943 film wojenny

Akcja na Północnym Atlantyku 1943

Marynarze amerykańskiej marynarki handlowej biorą udział w dużym konwoju do Murmańska stawiając czoło niemieckim okrętom podwodnym i samolotom.

Łódź ratunkowa 1944 film wojenny

Łódź ratunkowa 1944

W czasie II wojny światowej ocaleni ze statku zatopionego przez U-boota przedostają się na jedyną łódź ratunkową. Wśród nich jest niemiecki marynarz z łodzi podwodnej, teraz muszą razem znaleźć sposób na przetrwanie na środku oceanu.

Podwodny wróg 1957 film wojenny

Podwodny wróg 1957

Amerukański niszczyciel wykrywa na Atlantyku zanurzonego U-Boota - rozpoczyna się pojedynek dwóch równych sobie przeciwników, którzy znają wszystkie triki w tej grze.

Rekiny i drobne rybki 1957 film wojenny

Rekiny i drobne rybki 1957

Młodzi kadeci dołączają do dumy niemieckiej marynarki - floty okrętów podwodnych - aby chociaż raz mieć szansę być stroną atakującą w tej wojnie.

Zatopić Bismarcka! 1960 film wojenny

Zatopić Bismarcka! 1960

Brytyjska marynarka musi stawić czoła najgroźniejszemu okrętowi wroga - nowy niemiecki pancernik Bismarck opuszcza Bałtyk i wyrusza na wody Atlantyku. Kapitan Shepard musi znaleźć sposób na powstrzymanie kolosa zanim zacznie atakować alianckie konwoje.

Okręt 1981 film wojenny

Okręt 1981

Życie na pokładzie U-boota podczas patrolu U-96 na Atlantyku i Morzu Śródziemnym nie wygląda tak, jak nazistowska propaganda przedstawia to swojemu społeczeństwu...

Wichry wojny 1983 film wojenny

Wichry wojny 1983

Victor ’Pug’ Henry zostaje mianowany attaché marynarki w amerykańskiej ambasadzie w Berlinie w 1939 roku. Wbrew raportom wywiadu jest przekonany, że Niemcy szykują się do dalszej agresji.

U-571 2000 film wojenny

U-571 2000

Amerykaniezostają wysłani aby przechwycić uszkodzony okręt podwodny U-571 i zabrać z jego pokładu maszynę kodującą Enigma.

Enigma 2001 film wojenny

Enigma 2001

Kryptoanalityk Tom Jericho powraca do Bletchley Park kiedy jego była dziewczyna znika, a Niemcy właśnie zmienili kod używany w Enigmach. Te dwa wątki okazują się ze sobą powiązane.

Ciśnienie 2002 film wojenny

Ciśnienie 2002

Amerykańska łódź podwodna ratuje rozbitków ze statku na środku Oceanu Atlantyckiego. Jak się okazuje jednym z nich jest kobieta, czym marynarze tłumaczą sobie dziwne rzeczy, które zaczynają się dziać na pokładzie.

W rękach wroga 2004 film wojenny

W rękach wroga 2004

Incydent na środku Oceanu Atlantyckiego zmusza do współpracy niespodziewanych sojuszników - załóg okrętów podwodnych, niemieckiego i amerykańskiego.bitwa o Atlantyk (II wojna światowa) filmy wojenne © 2013-2020 Filmy Wojenne Info

war movies war films ww2 movies Kriegsfilme war movies blog Romanian war movies戦争映画